RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

NM ultralang (20/08/2017)
Sunday 20 August 2017
Kvamskogen, Samnanger IL/Varegg Fleridrett, Norge
Ultralang|Results
Norgescup sprint (19/08/2017)
Saturday 19 August 2017
Nordnes, Samnanger IL/Varegg Fleridrett, Norge
Sprint|Results
Veritas sommerløp (28/06/2017)
Wednesday 28 June 2017
Sognsvann, Norge
AndyCap 2017 (14/06/2017)
Wednesday 14 June 2017
Høldippeln, Lillomarka OL, Norge
lang|Results
NM sprint (03/06/2017)
Saturday 3 June 2017
Nedre Storhamar, Hamar OK/Løten o-lag, Norge
Sprint|Results
JWOC test lang (28/05/2017)
Sunday 28 May 2017
Granestua, IK Grane Arendal Orientering, Norge
Lang|Results
S-2: Bra! 2-3: Ut fra posten har jeg tenkt til å løpe på sti rundt til venstre, men tar feil søkk ned mot stien, og når jeg ...
JWOC test mellom (27/05/2017)
Saturday 27 May 2017
Granestua, IK Grane Arendal Orientering, Norge
Mellom|Results
S-5 : Løper i et greit fort tempo og orienterer bra! 5-M : Jeg blir sliten i kroppen og blir dermed også sliten i hodet. Til po...
Knut Valstads Minneløp (21/05/2017)
Sunday 21 May 2017
Ulsrudvann, Oppsal Orientering, Norge
Lang|Results
Var ganske sliten etter å ha syklet til løpet, så det gikk generelt ganske sakte. Til post 5 har jeg ingen bom, men jeg surrer...
Høydepunktet, med KM sprint 2017 (09/05/2017)
Tuesday 9 May 2017
Kurland, Østmarka OK, Norge
Sprint|Results
Askerløpet (07/05/2017)
Sunday 7 May 2017
Vardåsen, Asker SK, Norge
S-1. Rett ut fra startpost hadde jeg tenkt til å løpe stien mot nord, men jeg endte opp med å løpe mot vest. Jeg kunne tatt de...
10mila 2017 (30/04/2017)
Sunday 30 April 2017
Gøteborg-Partille, IFK Gøteborg, Sverige
Stafett, leg 8|Results
Jeg løp på Lillomarka 2 og jeg tror vi gjorde det litt som forventet på de 7 første etappene, men på alle de foregående etap...
Oslo City Cup 2017 løp nr. 4 (25/04/2017)
Tuesday 25 April 2017
Godliaparken, Oppsal orientering, Norge
Sprint|Results
KM Natt 2017 (19/04/2017)
Wednesday 19 April 2017
Alunsjøen sør, Lillomarka OL, Norge
Fellesstart, natt|Results
Oslo City Cup 2017, Løp nr. 3 (18/04/2017)
Tuesday 18 April 2017
Valle-Hovin, Nydalens skiklubb, Norge
Sprint|Results
Oslo City Cup, løp nr. 2 (04/04/2017)
Tuesday 4 April 2017
Brannfjell, Bækkelagets SK, Norge
Sprint
Oslo City Cup 2017, løp nr. 1 (28/03/2017)
Tuesday 28 March 2017
Hovseter, Heming Orientering, Norge
Sprint|Results
star SI2 (21/02/2017)
Tuesday 21 February 2017
Guardamar Norte, Spania
Fellesstart, natt.